Jeśli jesteś franczyzobiorcą sieci 34, LIVIO, Nasz Sklep, Nasz Sklep Express, Delikatesy Premium Nasz Sklep oraz Delikatesy Sezam i chcesz uzyskać nowoczesne narzędzie rozwoju dla siebie i swoich pracowników - dobrze trafiłeś! J To właśnie z myślą o Tobie opracowaliśmy nasz projekt.
 
Uniwersytet Przedsiębiorczości to przede wszystkim program dedykowanych szkoleń, warsztatów i nowoczesnych narzędzi edukacyjno-informacyjnych, wsparty systemem kontroli i motywacji, który zapewni Tobie i Twoim pracownikom możliwości rozwoju oraz budowania przewagi konkurencyjnej na polskim rynku FMCG.
Uniwersytet  to dla Ciebie również możliwość budowania nowych, silniejszych relacji handlowych i biznesowych z naszymi Partnerami oraz narzędzie ułatwiające komunikację z pracownikami GK Specjał.
 
Dołącz do nas!
W jednym miejscu oferujemy Ci:
- szeroki zakres szkoleń e-learningowych – dzięki którym Ty i Twoi pracownicy możecie zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną,
- szkolenia produktowe naszych partnerów – dzięki którym poznasz nowe produkty i promocje szybciej niż inni,
- możliwość udziału w warsztatach trenerskich, podczas których ugruntujecie wiedzę zdobytą dzięki e-learningowi, przećwiczycie zastosowanie tej wiedzy w praktyce i uzyskacie pomoc fachowców w danych dziedzinach,
- narzędzia organizacyjne przydatne w codziennej pracy,
- przegląd najważniejszych informacji dot. sieci,
- system kontroli i motywacji
 
Jak to działa?
To proste – wystarczy dostęp do komputera z łączem internetowym i trochę wolnego czasuJ
System działania platformy został opracowany w taki sposób aby każdy z naszych franczyzobiorców zarządzał własną strukturą sklepów i pracowników w nich zatrudnionych.
To właśnie franczyzobiorca rejestruje się na platformie, a następnie zakłada konta swoim pracownikom i przypisuje ich do swoich placówek, dzięki czemu będzie miał stały podgląd ich postępów edukacyjnych.
Można to zrobić samodzielnie – instrukcja do pobrania, lub skorzystać z pomocy naszych koordynatorów odwiedzających sklepy.
 
Szkolenia udostępniane na platformie nie są przypadkowe – zostały one przypisane wg planu szkoleniowego dla 4 grup uczestników: franczyzobiorcy, kadry kierowniczej, liderów stoisk oraz pracowników podstawowych i wynikają z przypisanych im ścieżek rozwoju.
Kolejne szkolenia są udostępniane cyklicznie wraz z rozpoczęciem kolejnego „semestru uniwersyteckiego”.
Zakończeniem każdego semestru są warsztaty z profesjonalnymi trenerami odbywające się na terenie całego kraju i obejmujące materiał danego etapu. Ich uczestnicy otrzymają wiedzę praktyczną i wsparcie fachowców, którzy ugruntują zdobytą wiedzę teoretyczną i odpowiedzą na wszelkie pytania w swojej dziedzinie.
Dodatkową grupę szkoleń stanowią szkolenia produktowe przygotowane we wsparciu z naszymi partnerami. Są one udostępnianie at hoc – w momencie wejścia nowego produktu, rozpoczęcia nowej promocji, przygotowania ciekawej akcji producenckiej lub sieciowej.
Całość programu edukacyjnego jest wsparta systemem kontroli i motywacji placówek handlowych. Dodatkowo prowadzone są rankingi, na podstawie których wyłonione zostają najlepsze sklepy – uzyskują one prestiżowy tytuł Sklepu Wzorcowego Uniwersytetu Przedsiębiorczości.
 
Czy chcesz uczestniczyć w prestiżowym programie wsparcia twojego sklepu i Twojego biznesu?
Czy chcesz mieć dostęp do wiedzy i doświadczeń ekspertów rynku FMCG?
Czy chcesz zarabiać więcej?
Udział w Uniwersytecie Przedsiębiorczości umożliwi Ci realizację tych celów
Nie zwlekaj! Już dziś zadeklaruj swoje uczestnictwo! Nic Cię to nie kosztuje a możesz tylko zyskać

Ta strona korzysta z cookies OK